Home / Organisatie / Actueel

Actueel

10-11-2010

Kwaliteitscongres 'Orde van Medisch Specialisten' succesvol voor ICIT

Op 3 November was ICIT vertegenwoordigd op het 1e Nationale Kwaliteitscongres van de Orde van Medisch Specialisten in Utrecht.

Samen met de Nederlandse Vereniging van Urologie (NVU) werden bezoekers van de stand geïnformeerd over kwaliteitssoftware binnen de zorg. Er was veel interesse in de oplossingen die ICIT binnen deze sector levert voor o.a. Het Kwaliteitsinstituut voor de gezondheidszorg CBO, Nederlands Instituut voor Accreditatie in de Zorg (NIAZ), Integrale Kankercentra en de ontwikkeling van EPD's.



Tijdens het congres in de Domus Medica te Utrecht stond kwaliteit van zorg centraal. Een onderwerp waar ICIT dagelijks mee te maken krijgt bij de ontwikkeling van zorgproducten. De door ICIT uitgegeven themabrochure 'Centraal in de Zorg' vond dan ook gretig aftrek. Naast medisch specialisten werden er tevens zorgverzekeraars, politici, oud-ministers en topambtenaren van het ministerie van VWS geïnformeerd over de producten en diensten van ICIT.




Wilt u meer informatie over kwaliteitssoftware voor de zorg? Neem dan contact op met dhr. J. Heiner 020-888 4822.  Xtive CMS voor website's, intranet of narrowcasting binnen uw zorginstelling? Bel of mail dan met dhr. T.Jongsma 020-888 4822.


Terug

Xtive CMS in de Entopic gids

xtive cms De GIDS CMS, Search en Analytics 2010-2011 biedt een uitgebreid overzicht van de meest gebruikte content management systemen en tools in de Benelux. Uiteraard mag Xtive CMS niet ontbreken in dit uitgebreide naslagwerk..Meer weten?